Špeciálne hmoždinky 

 • Hmoždinky do polystyrénu

  FID - hmoždinka je vhodná pre montáž ľahkých komponentov (poštové schránky, svietidlá alebo detektory pohybu,) v omietnutých a nelepených izolačných doskách z polystyrénu a polyuretánu. Možné ju aplikovať ručne alebo pomocou akumulátorového skrutkovača. Špeciálny špirálový závit sa zaaplikuje do izolačnej dosky. 

 • Hmoždinky na schodnice

  TB - hmoždinka navrhnutá na upevnenie drevených schodišťových stupníc na nosnú oceľovú konštrukciu schodišťa. Na upevnenie stupníc na betón slúži variant fischer TBB. Rozperná časť prvku TB vyžaduje len veľmi malú dutinu, takže je použiteľná aj na naozaj úzke duté oceľové profily. Set TB sa skladá zo špeciálnej hmoždinky z prvotriedneho nylonu a skrutky. Neoddeliteľnou súčasťou variantu TBB je rozperná časť v tvare hmoždinky S a rovnako priložená skrutka vhodného priemeru a potrebnej dĺžky.

 • Hmoždinky do omietky

  Fast & Fix - upevňovací systém pre ľahké zaťaženie (obrázky, háčiky na kľúče a predmety oblečenia). Všetky háčiky sú tlačené palcom priamo do sadry, sadrokartónových dosiek a mäkkých drevín bez potreby vŕtania a kladiva. Nosnosť je možné zvýšiť spojením dvoch háčikov na 16 kg. Hák na stenu možno odstrániť takmer bez viditeľnej stopy a znovu použiť.

 • Spojky

  FD KSF - murivová spojka z nehrdzavejúcej ocele o rozmere 20x300x0,7mm sa  ukladá do tenko vrstvovej malty do vodorovnej bočnej škáry tvárnic. Je možne ju ohnúť do tvaru L a použiť na prikotvenie priečky dodatočne k nosnej konštrukcii.

 • Hmoždinky do dutých profilov

  Kotva pre plotovky -  riešenie upevnenia plankovej výplne na oceľové duté profily so zadným odvetraním.

Zobrazených 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených 1 - 1 z 1 položky