Elektrikárske hmoždinky 

 • Páska sťahovacia biela

  Sťahovacie pásky BN  - sú nákladovo efektívne upevňovacie elementy vyrobené z vysoko kvalitného nylonu. Pri montážnom procese je vytvorená slučka okolo prvku, ktorý sa má zaistiť, a ozubená páska sa vytiahne cez hlavu spojky. Zviazanie jazýčka v hlave s ozubenou časťou pásky zabezpečuje trvalé upevnenie zámku. Pásková slučka je ideálna na zviazanie elektrických káblov, oceľových potrubí a plastových izolačných rúrok. 

 • Páska sťahovacia čierna

  Sťahovacie pásky UBN  - sú nákladovo efektívne upevňovacie elementy vyrobené z vysoko kvalitného nylonu. Pri montážnom procese je vytvorená slučka okolo prvku, ktorý sa má zaistiť, a ozubená páska sa vytiahne cez hlavu spojky. Zviazanie jazýčka v hlave s ozubenou časťou pásky zabezpečuje trvalé upevnenie zámku. Pásková slučka je ideálna na zviazanie elektrických káblov, oceľových potrubí a plastových izolačných rúrok. 

 • Objimka jednoduchá

  BSMD - otvorená objímková kovová spona na upevnenie a následne inštalovanie elektrických káblov, plastových izolačných rúrok a oceľových potrubí. Rúry alebo káble sú vložené do svorky pred upevnením. 

 • Objimka dvojitá

  BSMZ - otvorená objímková kovová spona na upevnenie a následne inštalovanie elektrických káblov, plastových izolačných rúrok a oceľových potrubí. Rúry alebo káble sú vložené do svorky pred upevnením.