Vruty 

 • Vruty do dreva zlty zinok - zapustena hlava

  Power-Fast - je univerzálna skrutka vhodná do tvrdého aj mäkkého dreva. Európsky certifikát zaručuje zvýšenú bezpečnosť. Funkcia Power-Fast sa vďaka tvaru závitov a vysoko výkonnej povrchovej úprave ľahko zaskrutkuje bez predvŕtania. To zaisťuje, že je potrebná menšia sila a spotreba batérie. Optimalizovaná geometria hlavy umožňuje dokonalú prácu. Skrutka do dreva Power-Fast FPF je ideálna na upevnenie drevených prvkov, obkladov a soklov, ako aj na upevnenie dverových a nábytkových kovaní.

 • Vruty do dreva biely zinok - zapustena hlava

  Skrutka do dreva a drevotriesky Power-Fast FPF II CTF je vyrobená modrou pasiváciou zinkovania bez šesťmocného chrómu, skrutka má zápustnú hlavu, drážku TX-Torx. Zapustená hlava s TX drážkou zaručuje prenos najvyššej sily s maximálnou stabilitou bitov pre aplikácie kde je potrebné skrutku zapustiť do materiálu. Skrutka je ideálna na upevnenie bežných drevených spojov, dosiek, soklových dosiek a dverových a kovových kovaní.

 • Vruty do dreva biely zinok - polgulova hlava

  Skrutka do dreva a drevotriesky Power-Fast FPF II PTF je vyrobená modrou pasiváciou zinkovania bez šesťmocného chrómu, skrutka má polguľatú hlavu, drážku TX-Torx a plný závit. Vďaka polguľatej hlave je vhodná na spojenie kovových komponentov na drevo, napríklad pri upevňovaní kovových spojov, uhlov alebo nosníkov. Verzia s plným závitom umožňuje optimálny prenos sily.

 • Vruty terasové

  Terasové vruty - sú určené na profesionálne upevnenie terasových konštrukcií a podláh z dreva. Vrut má malú zápustnú hlavu pre povrchové zapustenie a beztrieskové spoje. Drážka TORX-TX umožňuje maximálny prenos síl s maximálnou stabilitou bitov. Inovatívny špeciálny tvar závitu uľahčuje proces skrutkovania aj v tvrdých drevinách. Navyše, čiastočný závit umožňuje pevné priskrutkovanie panelov na pomocný rám. Skrutky na terasu z nehrdzavejúcej ocele A2 ponúkajú vysokú odolnosť voči počasiu a kyseline trieslovej.

 • Vruty do pätiek

  FJS vruty do pätiek - s guľatou hlavou, drážkou TORX-TX, celým závitom a valcovým centrovaním sú ideálna na upevnenie drevených stĺpov do pätiek. Špeciálny tvar hlavy je prispôsobený štandardizovaným priemerom otvorov pätiek. Drážka TORX-TX umožňuje maximálny prenos síl s maximálnou stabilitou bitov. Závit siaha až do hrotu skrutky a zaisťuje rýchly zásek. Celý závit ponúka väčší odpor v materiáli vďaka dlhšiemu závitu.

 • Vruty pre fermacell dosky

  Skrutky sa používajú predovšetkým pri inštalácii sadrokartónových dosiek a sadrovýchvláknitých dosiek v sadrokartónovej a akustickej konštrukcii. 

 • Nastavovacie skrutky

  Nastavovacie skrutky  - v prípade spájania drevo-drevo tieto skrutky umožňujú rýchlu a presnú inštaláciu a nastavenie. Bez použitia podkladových blokov alebo klinov poskytujú prispôsobovacie skrutky fischer alternatívny typ rýchlej a plynulo nastaviteľnej inštalácie. Nastavovacie skrutka je ideálna na presné polohovanie.